Graymix Coral
Graymix Coral

Coral, Coral Lux

Coral a Coral Lux je výrobne predmiešaná dekoračná omietka, na báze akrylátovej  živice s kotviacim materiálom, ktorá obsahuje aj prírodné minerálne plnivo.
V rodine výrobkov Graymix možno nájsť dvojako modelované štruktúry, ryhovaná štruktúra Coral a zatieraná štruktúra Coral Lux. Obidva typy je možné modelovať vo viacerých veľkostiach zŕn. Na vonkajšie tónovanie sa používaju pigmenty, ktoré sú odolné UV žiareniu a tak sú omietky dlhodobo stabilné a odolné voči vyblednutiu. V Graymix vzorkovej karte je viac ako 400 odtieňov, z ktorých si môžeme vybrať.

Miesto použitia:
Je vhodná na povrchovú úpravu starých a nových domov, na dekoráciu vonkajších a vnútorných stien a taktiež ku kontaktnému zatepľovaciemu systému.

Spotreba materiálu:

Coral 1,5mm: 2-2,3 kg/m2
Coral 2mm: 2,7-3 kg/m2
Coral Lux 1,5mm: 2,5-2,8 kg/m2
Coral Lux 2mm: 3-3,2 kg/m2

Balenie:
25 kg umelohmotné vedrá.

Coral štruktúra 1 Coral štruktúra 2 Coral Lux štruktúra

[ Technický list ]


Graytex Attract
Graymix Attract

Graymix Attract

Graymix Attract dekoračná omietka je výrobne predmiešané viacfarebné mramorové melivo z disperznou kotviacou hmotou. Z Graymix vzorkovej tabule alebo z katalógu si môžete vybrať tri veľkosti zrna (hrubé, stredné a mikro) a z množstva zmiešaných odtieňov kamienkov dekoračnej omietky.

Miesto použitia:
Vo veľkej miere sú používané vonkajšie a vnútorné steny, napríklad: sokle, schody, chodby, stĺpy, oplotenia a rovnako aj podstavce alebo na kontaktné zatepľovacie systémy budov.

Spotreba materiálu:
Attract hrubozrnná(1,5mm) 4,0-4,5 kg/m2

Balenie:
20 kg umelohmotné vedrá.

[ Technický list ]


Graytex Rollgray
Graymix Rollgray

Rollgray

Rollgray valčeková omietka, je výrobne predmiešaná umelá disperzná kotviaca hmota, plnená minerálnou hmotou, tónovateľná dekoračná omietka.

Miesto použitia:
Vonkajšie a vnútorné fasády a na kontaktné zatepľovanie objektov. Za dôležité miesta použitia sa považujú nerovné povrchy alebo neestetické výsledky natierania a farebné opravy. Rollgray valčeková omietka sa môže nanášať s ryhovanou omietkou ale prednostne aj na dekoračné plochy.

Spotreba materiálu:
Záleží od typu valčeka 1-1,5 kg/m2

Balenie:
10 kg umelohmotné vedrá.

Rollgray štruktúra

[ Technický list ]

Posledná aktualizácia ( Pondelok, 14 Január 2019 11:19 )