Lepidlá k zatepľovaciemu systému

Graytex Standard Graytex Standard

Mikrovláknami zosilnená lepiaca malta na polystyrénové dosky. Dobrá priľnavosť a spracovateľnosť.

Miesto použitia:
Používa sa ku Graytherm zatepľovaciemu systému ako lepiaca a armovacia stierka. Taktiež na lepenie fasádnych dosiek z penového polystyrénu, vystierkovanie sklotextilnej výstužnej mriežky a na stierkovanie povrchu. Vhodná ku kontaktnému zatepľovaciemu systému na renováciu starých a nových budov, na vonkajšie steny priemyselných budov. Systém je použiteľný najviac na stenové konštrukcie typu : betón, tehla, konštrukčne ľahká cementová stena.

Spotreba materiálu:
5-6 kg/m2 v prípade úplného ukončenia úkonu.

Balenie:
25 kg papierové vrecia

[ Technický list ]


 

Graytex Plus Graytex Plus

Mikrovláknami zosilnená lepiaca malta na dosky z expandovaného polystyrénu. Má vynikajúcu priľnavosť a spracovateľnosť.

Miesto použitia:
Používa sa ku Graytherm zatepľovaciemu systému ako lepiaca a armovacia stierka. Taktiež na lepenie fasádnych dosiek z penového polystyrénu, vystierkovanie sklotextilnej výstužnej mriežky a na stierkovanie povrchu. Taktiež ku kontaktnému zatepľovaciemu systému starých a nových budov, na vonkajšie steny priemyselných budov a hlavne je vhodný na zatepľovanie. Systém je použiteľný najviac na stenové konštrukcie typu: betón, tehla, konštrukčne ľahká cementová stena.

Spotreba materiálu:
5-6 kg/m2 pri úplnom ukončení úkonu.

Balenie:
25 kg papierové vrecia

[ Technický list ]


 

Graytex Extra Graytex Extra

Mikrovláknami zosilnená lepiaca malta na lepenie a stierkovanie dosiek z minerálnej vlny alebo na lepenie a stierkovanie dosiek z expandovaného polystyrénu. Vynikajúca priľnavosť a spracovateľnosť.

Miesto použitia:
Používa sa ku Graytherm zatepľovaciemu systému ako lepiaca a armovacia stierka. Taktiež na lepenie fasádnych dosiek z minerálnej vlny, vystierkovanie sklotextilnej výstužnej mriežky a na stierkovanie povrchu. Taktiež ku kontaktnému zatepľovaciemu systému starých a nových budov, na vonkajšie steny priemyselných budov a hlavne na zatepľovanie je vhodný. Systém je použiteľný najviac na stenové konštrukcie typu: betón, tehla, konštrukčne ľahká cementová stena.

Spotreba materiálu:
10-12 kg/m2 pri úplnom ukončení úkonu.

Balenie:
25 kg papierové vrecia

[ Technický list ]

Posledná aktualizácia ( Piatok, 26 Január 2018 15:43 )